Kolorowanie czystą wodą – maluj wodą

Dzieci walczą z nudą kolorując farbami bez farb. Drukarnia Global Print, wraz z rozpoczęciem działalności w nowej siedzibie, wypuściła na rynek kolorowanki umożliwiające zabawę farbami z użyciem samej wody.

Rozpoczęto projektowanie i wdrażanie nowych produktów dla dzieci, producentów żywności oraz firm spedycyjnych. W ramach linii artykułów dla dzieci na szczególną uwagę zasługują kolorowanki typu „maluj wodą”. Oferta skierowana jest przede wszystkim do wymagających rodziców, którzy bardzo lubią jak ich pociechy mają zajęcie, ale nie wymagają przy tym stałego nadzoru i kontroli.

Przewaga nad tradycyjnymi farbami

„Przy tradycyjnych farbach uwaga jaką musimy poświęcić dzieciom jest znacznie większa, gdyż mogą one pobrudzić ściany, meble, ubranie, a nawet siebie lub nas. Dzięki zastosowaniu technologii kolorowanek wodnych możemy tego wszystkiego uniknąć. To wielki krok dla nas, gdyż wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców dajemy możliwość dobrej zabawy, edukacji i ominięcia nieprzyjemnych aspektów kolorowania farbami.” – mówi Marta Król.
Malowanie wodą
To oferta skierowana przede wszystkim do wymagających rodziców, którzy pragną, by ich pociechy mogły się bawić, a przy tym nie absorbowały ich całego czasu. Do osób, dla których ważne jest , by to czym bawią się ich dzieci jest bezpieczne i ekologiczne. Dziecku wystarczy do zabawy tylko czysta woda, pędzel i kolorowanka, która stanowi również bardzo dobry materiał edukacyjny. W kolorowankach zawarte są elementy pozwalające maluchom na pierwsze kontakty z liczbami, literami lub kolorami. Wiele zależy od pomysłowości i kreatywności wydawnictw współpracujących przy tworzeniu kolorowanek m.in. Aksjomatu, ale również samej drukarni Global Print. Z uwagi na fakt, iż to rodzice najlepiej znają zainteresowania swoich maluchów, drukarnia pozostaje otwarta na różne pomysły, projekty i sugestie. Pozwala to na poszerzanie gamy produktów i wprowadzanie ciągłych nowości. A teraz zapraszamy do księgarni na terenie całej Polski, gdzie można kupić kolorowanki wodne.

Artykuł nadesłany poprzez czytelniczkę naszego bloga.

Dodaj komentarz: