Kurs językowy w Anglii – edukacja i wypoczynek w jednym

Rozpoczyna się nowy rok szkolny, a wielu rodziców, jak i uczniów bez entuzjazmu reaguje na jesień i perspektywę kolejnego roku wypełnionego systematycznymi obowiązkami. Już teraz zaplanuj dziecku kolejne wakacje, podczas których przekona się, że edukacja nie musi być zmorą! Wakacyjne kursy językowe do Anglii to połączenie aktywnego wypoczynku z nauką języka obcego.

Kursy językowe organizowane przez Biuro podróży ATAS, poza szczególnym uwzględnieniem motywacji i pozytywnych doświadczeń edukacyjnych, umożliwiają intensywną naukę języka angielskiego.

Jak wygląda taki kurs?

Dzieci uczestniczą w zorganizowanych zajęciach w szkołach językowych, prowadzonych przez doświadczonych native speakerów. Głównym celem edukacyjnym wyjazdu jest przełamanie bariery mówienia, z którą często można się spotkać w procesie tradycyjnej edukacji.
Młodzież przebywa w towarzystwie międzynarodowym, więc nauka angielskiego wykracza poza zajęcia w szkołach językowych. Chyba nie można stworzyć lepszych warunków do szlifowania angielskiego, niż w mieście, które jest kolebką tego języka.
Kurs angielskiego
Krótki wyjazd pozytywnie wpływa nie tylko na samopoczucie uczniów i ich stosunek do edukacji, ale buduje poczucie własnej wartości, poprzez zmierzenie się z samodzielnością z dala od domu rodzinnego.

Doskonałe warunki do nauki

Kurs językowy w Anglii stwarza też wspaniałe warunki do zwiedzania i przyjrzenia się odmiennej kulturze i mentalności z bliska.
Polskie dzieci często wychowywane są przez krytykę i wypunktowywanie błędów, co ma je skłonić do nieustannej pracy nad sobą i samodoskonalenia się. Choć Polacy są ambitni i zaradni, często brakuje nam zwyczajnej wiary w siebie. Pobyt w Anglii, gdzie wychowanie opiera się na wzmocnieniach pozytywnych i budowaniu wysokiego poczucia własnej wartości, pozwoli uczestnikom uwierzyć w siebie.

Niepozorny kurs językowy w Anglii może też wpłynąć na przyszłe decyzje edukacyjne i zawodowe, dlatego warto w niego zainwestować i nie ograbiać swojego dziecka z szans, jakie stwarza emigracja.

Dodaj komentarz: